puchar_lata_final

Název

Popis

We wtorek, 30 sierpnia 2011r, odbył się ostatni Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Lata Gminy Zebrzydowice. Ósme zawody, rozegrane na boiskach przy Gminnym Ośrodku Kultury, wygrała para Michał Gorol / Jakub Wanat (Zebrzydowice / Cieszyn), występująca pod nazwą „GorWan”. W meczu finałowym duet Gorol / Wanat pokonał parę z Zebrzydowic - Krzysztof Franek / Sebastian Gabzdyl (zespół „Ciacha”).
Trzecie miejsce w ostatnich zawodach zdobył zespół „Czaple” z Cieszyna - Szymon Czapla / Bartosz Czapla, a tuż za podium uplasował się team „Old-Boy Stars”, czyli Grzegorz Wanat i Jarosław Musiał (Cieszyn / Jastrzębie).
W klasyfikacji generalnej VII edycji Pucharu Lata zwyciężyła „Plaża Team”, w składzie Michał Buryan i Piotr Paprocki. Drugie miejsce przypadło drużynie „Wieś Team” (Szymon Gołąb / Dawid Uciński), a najniższy stopień na podium zajął zespół „GorWan” (Michał Gorol / Jakub Wanat).

fot: 1-49 - crasher
pozostałe: Ada Białończyk