Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

crasher1977

Pantery_striter

34 fotek 4.11.2011 - zobrazení
Zapowiadało się świetne spotkanie i ogromne emocje. Obie drużyny Pantery i Střítež zajmowały środkowe miejsca w tabeli, więc dla obu był to ważny mecz, gdyż zdobyte punkty decydowały o dobrym miejscu w tabeli. Pierwsza tercja to blamaż zawodników Czarnych Panter, brak skuteczności, błędy, skutkują tym, że już w 22 sekundzie spotkania zespół przegrywa 1:0 ,a na przerwę schodzi ze stratą dwóch goli. W drugiej części meczu, Technicy Striteż dalej grali swoje, ale i poziom gry naszych zawodników się poprawił - coraz częściej kontrolowali przebieg spotkania i budowali składne akcje, co zaowocowało kontaktowym golem. Niestety, jeszcze w tej samej tercji, technicy kolejny raz celnie ukąsili naszych hokeistów i druga część meczu zakończyła się wynikiem 3:1. Kilka ostrych słów na ławce w trakcie przerwy w trzeciej odsłonie meczu odmieniło drużynę. Fot: PL/OX.PL/Zebrzydowice.net