pantery_torpedo

Název

Popis

Kolejne spotkanie czarnych Panter na lodowisku w Czeskim Cieszynie przyniosło kibicom sporo emocji. Pierwsza tercja należała zdecydowanie dla nas, przeważaliśmy na lodzie, jednak to przeciwnik strzela pierwszą bramkę. Na szczęście szybko strzelamy gola i jest 1:1. W drugiej tercji mecz jest zdecydowanie wyrównany i znów Hawirzowski zespół wychodzi na prowadzenie a nasi zwodnicy próbują wyrównać . W rezultacie kolejnej bramki, hokeiści wyjeżdżają w ostatniej części spotkania na lód ze stanem 2:2. Zaczyna się ostra, szybka i twarda gra o wygraną w tym meczu. Niestety, scenariusz trzeciej tercji jest podobny, znów Torpedo wykorzystuje błąd naszych obrońców i strzela bramkę. Mimo naszych usilnych starań i ogromnego wsparcia kibiców nie udaje się wyrównać. Fot: PL